Wypożyczalnia samochodów i autolawet w Radomiu

Firma ROSA-BUS to obecnie jedna z najprężniej rozwijających się firm o profilu handlowo transportowym w regionie radomskim. Swoim Klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania. Nasza wypożyczalnia samochodów i autolawet w Radomiu posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz pojazdów, które są w doskonałym stanie technicznym i wizualnym.

W czym jest lepsza nasza wypożyczalnia samochodów i autolawet w Radomiu?

Napisz lub zadzwoń do nas i przekonaj się, iż ROSA-BUS to najlepsza wypożyczalnia samochodów i autolawet w Radomiu.

 

U nas otrzymasz GRATIS:

 

Komfort
Nasza firma jest to Państwa dyspozycji. Oferujemy różne formy wypożyczenia samochodów dostawczych: wynajem krótkoterminowy i długoterminowy. Na życzenie naszych Klientów, wybrany samochód zostanie podstawiony we wskazane miejsce przez Ciebie. Może to być siedziba Twojej firmy, hotel, ... , to Ty wybierasz gdzie chcesz odebrać swoje auto dostawcze lub busa.

Niezawodność
Nasza flota samochodów składa się z niezawodnych busów, samochodów dostawczych oraz autolawet. Wypożyczane pojazdy są pod stałą opieką wykwalifikowanych serwisów mechanicznych. Wybierają naszą ofertę masz pewność, że jesteś gotowy do drogi, którą pokonasz szybko i bez żadnych kłopotów.
   
Bezpieczeństwo
Regularne serwisowanie busów, samochodów dostawczych oraz autolawet, jak i młody wiek samochodów, które wypożyczamy gwarantuje 100% bezpieczeństwo Tobie i twoim pasażerom.

wypożyczalnia samochodów radom
Oferujemy sprzedaż samochodów dostawczych oraz samochodów specjalistycznych. Oferowane przez nas pojazdy są gruntownie sprawdzane. Kupując u nas otrzymasz samochód w bardzo dobrym stanie technicznym.
wynajem samochodów radom

Nasza firma oferuje wynajem samochodów dostawczych. Oferowane pojazdy są w idealnym stanie technicznym i wizualnym. Wybierając nasze usługi zawsze będziesz gotowy do drogi.

kontakt z nami
ROSA-BUS
ul. Wernera 33/37 lok 114
26-600 Radom
tel: 723 335 440
rosabus@vp.pl
ROSA-BUS ul. Jerzego Radomskiego 3 lok 7 26-600 Radom tel: 723 335 440 e-mail: rosabus@vp.pl
Devilart: strony internetowe